Hata Bildir

Neden eOsmanlıca?

Bizim hazırladığımız müfredat birçok Osmanlı zamanında yazılan gramer kitapları taranarak en doğru dilbilgisi gramerini öğretir. Özellikle site içerisinde kurgulanan oyunlaştırılmış sistemle 7’den 70’e hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Beta sürümü bittikten sonra yayınlayacağımız Okuma/Yazma ile Arşiv/Kitabe kursları ile hem akademik çalışma yapanlara hem de meraklılarına farklı kurslar sunacağız. İşte bu nedenle biz diyoruz ki Eee Osmanlıca var artık! Şimdi öğrenme zamanı…

Hakkımızda

Biz Osmanlıca öğrenmenin ve öğretmenin ecdada karşı bir vefa borcu olduğunun bilincinde olarak bir araya gelmiş gençleriz. Yabancı dil eğitim sistemlerini model alarak geliştirdiğimiz bu eğitim platformu ile necip milletimize bir nebze olsun faideli olabilmek gayesiyle yola çıktık. Sizlerin de desteğiyle bu gönüllü çalışmanın tüm öğrencilere ve Osmanlıca sevdalılarına ulaşmasını ümit ediyorum. Ustanın dediği gibi “ Çam da bizim kozalak da”

İçerik Hakkında

Bu web sitesinde bulunan tüm içerikler, sayfalar, fotoğraflar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif ve mülkiyet hakkı eOsmanlica.com’a ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, başka sitelerde yayınlamak veya basılı veya yazılı olarak neşretmek her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır. ©Copyright – Tüm hakları mahfuzdur.

Sosyal Medya

Güncel haberler ve duyurulardan haberdar olmak için facebook – twitter – instagram – pinterest – Google+ sayfalarından bizleri takip edebilirsiniz.

İletişim

Sitemizin beta sürümü tamamlanana kadar irtibat@eosmanlica.com adresi ile irtibata geçebilirsiniz. Şimdilik! beymuallim